Ana Menü

Bizi Takip Edin

Sizler için yazmakta olduğum bu blogum, uzun bir araştırma ve içerik hazırlığından sonra 2018 yılında hayata geçirilmiş bir kişisel içerik projesidir. Türkiye ve Dünya gündeminde bulunan webmaster, dijital pazarlama, girişimler, sosyal medya ve kariyer konularını herkesin anlayacağı bir dil ile okurlarına sunar. Tüm bu konular üzerine bilgilendirici, samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile birlikte okuyucusuna sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini yenilikçi düşünce dünyasına yeni hazineler ekleyerek bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bu blog, tarafsız bir içerik portalı olup, içeriklerini bizzat Fatih Dişli olarak (kendim) tamamen yasal ve telif hakkı ile üretmektedir. Okurlarına webmaster, dijital pazarlama, girişimler, sosyal medya ve kariyer alanlarında ilgi duyduğu makaleleri ve güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bu blog kısaca okurlarının yeni beceriler kazanmasını, yeni yetenekler geliştirmesini ve tüm bu alanlarda istediğiniz bilgiyi elde etmesi için size yardımcı olmaktadır.

fatihdisli.com tarafından sunulan içerikleri ve daha birçok konuları tüm ziyaretçiler ücretsiz olarak hemen okumaya ve paylaşmaya başlayabilirler. Ayrıca yeni konulardan bildirimler almak ve bloga üye olmak isteyen tüm kullanıcılarımız Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Koşullarını kabul etmek zorundadır.

Top