Ana Menü

Bizi Takip Edin

Sevgili Ziyaretçi,

fatihdisli.com adresli kişisel blogum için üretilen bu içerikler bizzat benim tarafımdan veya benim iznim verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

İçerik Maddesi

FatihDisli.com’da yer alan içerikler belirli içerikler sponsorlu veya misafir yazarların oluşturduğu içerikler hariç Fatih Dişli tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu sitede yer alan içeriklerin sadece bir kısmı uygun sitelerde kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

Bu yazı fatihdisli.com‘dan alıntılanmıştır.

Bu yazı fatihdisli.com‘dan alınmıştır.

Kaynak: fatihdisli.com

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza adli ve cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma Maddesi

fatihdisli.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları yorum yaparak kabul etmiş sayılır.

İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm bu koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. Daha fazla bilgi ve sormak istedikleriniz için bana fatihdisli.com’da yer alan iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Top